*Apsolutno svoja*
Dobrodosla na forum *Apsolutno svoja*!
Registruj se i uzivaj sa nama!

Za sva pitanja mozes se obratiti administracionom timu.


Join the forum, it's quick and easy

*Apsolutno svoja*
Dobrodosla na forum *Apsolutno svoja*!
Registruj se i uzivaj sa nama!

Za sva pitanja mozes se obratiti administracionom timu.
*Apsolutno svoja*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nesto skroz glupo xD

3 posters

Go down

Nesto skroz glupo xD Empty Nesto skroz glupo xD

Post by *♥*!wana*♥* Sun Jan 10, 2010 1:06 am

Oduvek sam se plasila ljubavi... Bila sam zatvorena, povucena...Nikome nisam dala da vidi moje pravo lice. Zasto sam to radila?? Tada nisam znala, ali kad sam zavolela NJEGA, odlucila sam da prevazdijem sve predrasude... Bilo je lepo, a onda, pa, onda sam shvatila zasto sam bila cudna prema drugima...Bilo je to zbog straha, straha da cu kad jednom nesto dobijem, isto to i izgubiti, jer nikad nisam ni umela da se borim za svoje. Uvek sam bila slaba, padala sam pod uticaj drugih, lako se predavala. Obicno sam gubila stvari koje sam mnogo volela, a ovaj put sam izgubila i ono najvaznije, izgubila sam njega!!!

Gubila sam ga, a da toga nisam bila ni svesna... Pocela sam primecivati da se sve vise druzi sa NJOM!!Postali su jako bliski i bas kao i svaki put: Ja sam odustala! Bila sam previse slaba. Samo sam ga pustila. Tek tada sam shvatila da je to bila greska, greska koji nikada nisam trebala uciniti, greska zbog koje se srusio citav moj svet! Svaki dan sam ih gledala srecne, nikada nisu ni obracali paznju na mene, a i zasto bi? Ja sam bila samo jos jedna devojka koja je bila glupa! Koja je verovala u sve lazi! Patila sam dugo, a tada je on otisao... Mislila sam da ce tako biti bolje za mene, ali nedostajao mi je... Nikada nisam ni bila svesna toga koliko sam ga ustvari volela, a pustila sam ga, pustila i zauvek izgubila....

Videla sam ih pre neki dan, opet zajedno... Ruku na srce, izgledali su kao savrsen par. A ja opet kao i nekada, sama, bez ikoga ko bi me zagrlio u ovoj hladnoj noci dok mislim na prosle dane, bez ikoga ko bi me utesio, bez ikog ko bi me smirio bar na tren... BILA SAM POTPUNO SAMA!!! Pustila sam da mi te reci odzvanjaju u glavi. Obecala sam sebi da mi vise NIKO, NIKADA nece slomiti srce... Uzela sam noz, jako zamahnula i osetila ostar bol koji se sirio mojim telom. Htela sam da vrsinem, ali nisam imala snage za to. PALA SAM! Moj zivot se polako gasio dok sam gledala kako sunce izlazi na istoku. Umrla sam dok se radjao novi dan. To je bio kraj za mene!!! Ili mozda novi pocetak!! Ko zna??
*♥*!wana*♥*
*♥*!wana*♥*
Co-Admin
Co-Admin

Posts : 167
Join date : 2010-01-02
Age : 30

http://robertandkristen.4umer.com

Back to top Go down

Nesto skroz glupo xD Empty Re: Nesto skroz glupo xD

Post by Mikica Sun Jan 10, 2010 11:58 am

nemoj da ti ja dam glupo....
super je... xD Smile
Mikica
Mikica
Pocetnik
Pocetnik

Posts : 44
Join date : 2010-01-04

Back to top Go down

Nesto skroz glupo xD Empty Re: Nesto skroz glupo xD

Post by *♥*!wana*♥* Sun Jan 10, 2010 12:29 pm

xeexe.. hvalaa :*
*♥*!wana*♥*
*♥*!wana*♥*
Co-Admin
Co-Admin

Posts : 167
Join date : 2010-01-02
Age : 30

http://robertandkristen.4umer.com

Back to top Go down

Nesto skroz glupo xD Empty Re: Nesto skroz glupo xD

Post by **Kacxa** Sun Jan 10, 2010 12:42 pm

Sta glupo.....odlicno je stvarno...Razumjem pjesmu jer se ja bas tako osjecam!!!!!!!!!!!jos jednom Stvarno je superrrrrrrrrrrrr
**Kacxa**
**Kacxa**
Co-Admin
Co-Admin

Posts : 370
Join date : 2010-01-10
Age : 26
Location : Kod taylora!!!!!!

Back to top Go down

Nesto skroz glupo xD Empty Re: Nesto skroz glupo xD

Post by *♥*!wana*♥* Sun Jan 10, 2010 1:06 pm

Hvala =))
*♥*!wana*♥*
*♥*!wana*♥*
Co-Admin
Co-Admin

Posts : 167
Join date : 2010-01-02
Age : 30

http://robertandkristen.4umer.com

Back to top Go down

Nesto skroz glupo xD Empty Re: Nesto skroz glupo xD

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum